Renovace fotografií

Také máte doma, v obci či muzeu spoustu starých fotografií, na kterých je znát zub času, neboť se válely po různých krabicích, šuplících apod.?

Je vám líto, že jsou tak poničené? Přineste či pošlete je k nám, my si s jejich renovací umíme poradit, jak se můžete přesvědčit na snímcích níže. Jistou patinu stáří ze snímků záměrně neodstraňujeme, ale veškeré praskliny v emulzi, pomačkanosti a špínu digitálně odstraníme. Opravenou fotografii získáte vytištěnou na fotopapíru a také v datové verzi, abyste si ji mohli prohlížet na svém monitoru či televizi. Originál fotografie Vám vrátíme ve stavu v jakém byl.

    
    

 Cena služby:

• Za jednu renovovanou černobílou fotografii, podle rozsahu a velikosti poškození
300 až 900 Kč

 

 Za jednu renovovanou barevnou fotografii, podle rozsahu a velikosti poškození
400 až 1000 Kč

Při extrémním poškození bude cena určená po dohodě se zákazníkem dle hodin práce, kterou bude renovace vyžadovat.

Po posouzení stavu fotografie vám cenu renovace řekneme předem.

Fotografii nám můžete zaslat naskenovanou přes internetovou úschovnu (jedná se o velký soubor, který nelze poslat e-mailem). Skenovat ji musíte v rozlišení nejméně 800 dpi. 

Pokud nemáte možnost fotografii naskenovat, pošlete nám ji doporučeně poštou a my Vám ji naskenujeme. Pokud si zároveň objednáte službu renovace je naskenování zdarma. 

 Z renovovaných snímků si můžete objednat výrobu kalendáře:

roční – jeden list A4: 150 Kč; jeden list A3: 200 Kč
půlroční - 2 listy A4: 230 Kč; 2 listy A3: 300 Kč
měsíční - 13 listů A4: 490 Kč; 13 listů A3: 650 Kč

Samozřejmě, že v uvedených modifikacích je možná individuální
dohoda se zákazníkem o objemu služby a tím i ceny.

Co za zaplacenou cenu obdržíte? 

  1. Pokud si to budete přát natiskneme vám profesionálně renovovanou fotografii na lesklý či matný fotopapír formátu dle dohody (například i z malé fotografie původního formátu 6×9 cm lze po renovaci pořídit formát až do velikosti A4, u renovace větší fotografie formát A3).
  2. Dále můžete restaurovanou fotografii dostat v elektronické podobě na CD a to v tiskovém rozlišení, takže si ji můžete nechat namnožit v kterémkoliv minilabu či kopírovací službě.
  3. Můžeme vám renovovanou fotografii také poslat v tiskové kvalitě přes internetovou úschovnu. Výhodou tohoto předání je, že se nezvyšují náklady na poštovné a balné.

Kontakt k objednávce služby ZDE