Portrétní a modelingové foto

Portréty jsou mým nejoblíbenějším žánrem. Za svoji mnohaletou praxi jsem pořídila spoustu portrétů zajímavých lidí a portrétů známých osobností. Na některé se můžete podívat ZDE.

Nepreferuji portéty ve studiu, ale v přirozeném prostředí portrétované osoby. To znamená, že za zákazníkem přijedu nebo je možné jej fotografovat v přírodě. Mám mnohaleté zkušenosti, že člověk portrétovaný ve svém prostředí je mnohem přirozenější.

Udělat dobrou profesionální portrétní fotografii není snadné a vyžaduje to velkou zkušenost. Aby byl výsledný portrét zdařilý, je dobré věnovat se portrétované osobě minimálně dvě hodiny a ona sama by měla být na portrétování připravena. Dobrý portrét se nedá udělat, pokud má portrétovaná osoba za sebou probdělou noc či se necítí v dobré náladě. Portrétní foto lze dobře spojit s modelingemm. V obou případech se jedná o uměleckou fotografii.

Modelingová fotografie je náročnější (zvláštní svícení, které vozím sebou) úprava vizáže, účes a u žen navíc líčení. U modelingu je dále obvyklé střídání oblečení.

Cena služby

Portrétní set
  3 000 Kč
Modelingový set
  4 000 Kč

 

Při dokončení fotografování uhradí zákazník na místě I. platbu ve výši 50% z uvedené ceny. I. platba se uhradí v hotovosti a to proti vystavenému paragonu.
Doplatek (II. platbu) uhradí zákazník při převzetí hotové zakázky opět oproti vystavenému paragonu.

K uvedeným cenám je nutné připočítat dopravu autem a to 6 Kč za kilometr.

Zákazníkům do 30 km od sídla studia se doprava neúčtuje.

Co za zaplacenou cenu obdržíte?

Přijedu za vámi a budu se vám nejméně dvě hodiny věnovat a to tak dlouho, dokud nebudu spokojena a nebude zřejmé, že z pořízených záběrů vyberu nejméně 10 skvělých  portrétů v různých pozicích.
   
Více ukázek portrétních a modelingových fotografií z mé tvorby
najdete ZDE
at.

  1. Hotové fotografie obdržíte do tří až pěti dnů, a to podle náročnosti zpracování. Každá fotografie bude retušovaná s dalšími profesionálními úpravami.
  2. Obdržíte 10 ks takto upravených fotografií v tiskové kvalitě na CD s barevným potiskem + jednu kopii CD. Z CD disku je možné si fotografie v kterémkoliv minilabu nechat vytisknout na fotografický papír a to až do rozměru 60 x 40 cm, ale i větší.
  3. Podle vašeho přání můžete k fotografiím na CD ještě dostat i fotografie vytištěné na lesklém fotopapíru ve formátu 30 x 20 cm, uložené v průhledných fólií a v deskách. Za tuto službu zaplatíte o 1000 Kč více.

 Z pořízených snímků si můžete objednat výrobu kalendáře:
měsíční s kroužkovou vazbou
- 13 listů A4: 590 Kč
- 13 listů A3: 690 Kč
                                                        (Ceny jsou včetně DPH)

Samozřejmě, že u všech uvedených modifikací je možná individuální dohoda
se zákazníkem o objemu služby, času a tím i ceny.

Kontakt k objednávce služby ZDE